Skip to main content

Instrukcja

Instrukcja korzystania z BIP-u

Menu
Nawigacja po stronie Biuletynu Informacji Publicznej odbywa się za pomocą Menu przedmiotowego znajdującego się po lewej stronie okna przeglądarki. Aby wyświetlić interesującą stronę biuletynu należy kliknąć na odnośniku ją opisującym. Kursor myszki po przeniesieniu go nad odnośnik przybierze kształt rączki. Nazwa strony informacyjnej zostanie wyświetlona czerwonym kolorem.

Kategorie
Menu przedmiotowe podzielone jest na trzy kategorie:

  • Dane podmiotu - znajdują się tu ogóle dane Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich, informacje o podstawowych dokumentach placówki oraz strukturze organizacyjnej.
  • Działalność - to charakterystyka działalności placówki, organizowane przetargi oraz krótka charakterystyka obiektów podlegających Miejskiemu Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.
  • O biuletynie - zawiera informacje na temat samego Biuletynu Informacji Publicznej, jego redaktorach, obsłudze, ustawach z nim związanych. W tej kategorii znajdują się także informacje odnośnie dodatkowego kontaktu w celu uzyskania informacji nieopublikowanych na stronie.


Dokumenty
Wszystkie dokumenty publikowane są na stronie w formacie plików internetowych *.html, formacie Microsoft Word *.doc lub formacie Adobe Acrobat Reader *.pdf. Do przeglądania tych ostatnich plików potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader. Jeśli taki program nie jest zainstalowany na Państwa komputerze - można go bezpłatnie ściągnąć ze strony producenta (jest on darmowy zarówno do zastosowań prywatnych i komercyjnych) - pobierz Adobe Acrobat Reader